top of page

Gizlilik Politikası

Bu sayfada Roa Bitkisel ve GriffonTeam başvuru formunda belirttiğiniz bilgilerinin kullanım amacı ile ilgili özet bilgilere ulaşabilirsiniz.

Section Title

GÜVENLİK VE GİZLİLİK

 

Kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Ödeme sistemimiz uluslararası güvenlik standartları kapsamında, 256 bit ile şifrelenmiş SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, Roa Bitkisel sisteminde kesinlikle saklanmamaktadır.

TC kimlik numarası vermek zorunlu mu?

Sistem üzerinden gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerini ticari olarak adınıza faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Faturalandırma işlemi için Vergi Numarası veya T.C. Kimlik numarası gerekmektedir.

Adres bilgilerim neden isteniyor?

Oluşturduğunuz siparişlerin, belirteceğiniz adrese teslim olması için adres bilginiz gerekmektedir.

Banka hesap bilgilerim neden isteniyor?

Performansınıza bağlı olarak aylık hesaplanacak olan primlerinizin ödenebilmesi için, banka bilgileriniz gerekmektedir.

Gizlilik

Roa Bitkisel, alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmayacaktır.

Sipariş verirken kolaylık yaşamanız için bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece sipariş takibinizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

GriffonTeam başvuru sırasında belirtmiş olduğunuz bilgileri üyeliğinizin doğru bir şekilde tamamlanması için sadece veri giriş aşamasında kullanacak olup, belirtmiş olduğunuz cep telefonu numarasından GriffonTeam ekip liderleri tarafından bilgi için aranarak veya mesaj atılarak (SMS veya Whatsapp) bilgi verme ve sistem kampanyaları ile ilgili bilgilendirme amacıyla kullanacaktır. Temsilci tekrar mesaj/bilgi almak istemediğini belirttiğinde ilgili telefon numarası GriffonTeam veritabanlarından tamamen silinecektir. Ön başvuru onayından sonraki asıl üyelik işleminden sonra üyeliğin tamamen silinmemesi için temsilcinin 2 ay içinde alışveriş yapması gerekmektedir. Alışveriş yapmaması durumunda herhangi borç/yükümlülük altına girmeyecek, üyeliği askıya alınacaktır.

Huncalife'ta aylık zorunlu alışveriş şartı yoktur. Temsilci dilediği zaman müşteri hizmetlerini arayarak üyelikten çıkabilir.

bottom of page